درباره ما

 

فروشگاه اینترنتی پارسیف در زمینه فروش اینترنتی زعفران اقدام به عرضه بدون واسطه و مستقیم این محصول از کشاورزان به دست مصرف کنندگان نموده ، برای اولین بار به بستری برای انتشار اخبار و مطالب تخصصی در راستای بالا بردن اطلاعات در این باره مبدّل شده است. تلاش ما همواره بر این است که با توجه به دامنه وسیع اجناس بی کیفیت و تقلبی در این محصولات، علاوه بر بالا بردن دانش هموطنان عزیز، محیطی را برای خرید زعفران ،بدون واسطه و اصیل و مرغوب خراسان جنوبی با قیمت مناسب فراهم آوریم.

استراتژی مدیران پارسیف از ابتدا بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها بود. موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود میدانیم، زیرا که در دنیای کنونی و با وسایل ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی، رضایت مشتریان تنها برگ برنده خواهد بود و لذا سعی نموده ایم بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنیم.

عرضه محصولات با کمترین قیمت و با کمترین حاشیه سود، عرضه محصولات زعفران با تنوع بالا ، عرضه محصولات معتبر و شناخته شده با کیفیت ، ارسال سریع ، راه اندازی یک وب سایت با امکانات فنی کامل و کاربرپسند برای سهولت استفاده توسط مشتریان، روشهای ارسال متعدد برای انتخاب توسط مشتریان، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این فروشگاه ارائه خواهد شد، نشان دهنده رویکرد جدیدی در بین فروشگاه های اینترنتی زعفران می باشد.

جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات، پاسخ به سؤالات و دریافت نظرات و پیشنهادات، انواع راه های ارتباطی از تلفن، ایمیل، پیام در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه تماس با ما قابل دسترسی است.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم