قیمت گلبرگ خشک زعفران

قیمت خرید و فروش گلبرگ خشک زعفران

با فرارسیدن فصل برداشت گل زعفران در استان خراسان جنوبی، عطر و بوی گل زعفران در مزارع کشاورزی می پیچد و گل های بنفش رنگ زعفران که سر از خاک بیرون آورده‌اند همچون فرشی زیبا به طور یکدست زمین های کشاورزی را می‌پوشاند.
چیدن گل زعفران بر سر مزارع کشاورزی را فقط باید تجربه کرد تا عطر و بوی واقعی زعفران را حس کنیم.

گلبرگ زعفران

قیمت گلبرگ خشک زعفران بسیار ارزان است و امروزه با شناخت خواص گلبرگ زعفران استفاده وسیعی در صنایع مختلف از آن می شود.

برخی از افراد گلبرگ زعفران را نمی‌شناسند و به اشتباه آن را با کلاله زعفران اشتباه می‌گیرند. گلبرگ زعفران همان قسمت بنفش رنگ گل زعفران است که هنگام تهیه زعفران از قسمت قرمزی و کلاله زعفران جدا میشود.

پس از برداشت گل زعفران هرچه سریعتر بایستی اقدام به جداسازی کلاله ها نمود چرا که عمر گل زعفران کوتاه است و تابش نور، گرما، باد و عوامل محیطی بر روی گلبرگ و کلاله زعفران تاثیر گذاشته و از کیفیت آن می کاهد. کلاله های قرمز رنگ زعفران پس از جداسازی از میان شش گلبرگ زعفران؛ خشک شده و طی مراحل فراوری و پاکسازی، انواع زعفران به دست می آید.

امروزه با شناخت کاربرد گلبرگ زعفران اقدام به خشک کردن گلبرگ بنفش زعفران می کنند. تحقیقات انجام گرفته بر روی گلبرگ زعفران نشان داده که خواص گلبرگ زعفران مشابه زعفران است.

دمنوش گلبرگ زعفران آرامش بخش بوده و در بسیاری از کشورها مصرف دارد. در صنایع رنگرزی و آرایشی و بهداشتی نیز از رنگ و عطر گلبرگ زعفران استفاده میشود.

تهیه گلبرگ خشک زعفران اصل و مرغوب

جهت تهیه زعفران قائنات متوانید از طریق فروشگاه زعفران اقدام به خرید انلاین کنید یا از طریق شماره های زیر جهت تهیه زعفران اقدام نمایید

تماس – پیامک – واتساپ

  • 09172245676
  • 09037889622
  • مجتبی دیانت
اشتراک گذاری:

۲ دیدگاه برای “قیمت گلبرگ خشک زعفران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *