خواص زعفران ارگانیک

زعفران ارگانیک

زعفران ارگانیک چیست؟ خرید زعفران ارگانیک ، در کدام شهر زعفران ارگانیک به فروش می رسد؟.در کدام شهر و یا روستا زعفران به صورت ارگانیک تولید میشود؟ زعفران ارگانیک از چه کیفیتی برخوردار است؟قیمت زعفران ارگانیک چقدر است؟ زعفران ارگانیک چگونه تولید می شود ؟ قیمت زعفران ارگانیک در ایران چگونه است؟ چطور زعفران ارگانیک بخریم؟ , خرید زعفران ارگانیک , قیمت هر کیلو زعفران ارگانیک

خواص زعفران ارگانیک

ارگانیک چیست

محصول ارگانیک به محصولی گفته می‌شود که اولاً منشأ آن کاملاً طبیعی باشد. دوما در فرایند تولید آن از هیچ گونه ماده شیمیایی یا فرآیندی که باعث تغییر در ماهیت طبیعی مواد تشکیل دهنده می‌شود، استفاده نشده باشد. به عنوان مثال یک کرم مرطوب‌کننده صد در صد ارگانیک، محصولی است که اولاً تمام مواد تشکیل دهنده آن طبیعی باشند. ثانیاً در مراحل تولید محصول از کشت مواد اولیه تا بسته‌بندی نهایی، هیچ نوع ماده شیمیایی به آن اضافه نشده باشد. از جمله کودها و آفت کش‌های شیمیایی، نگهدارنده‌های شیمیایی و غیره.

زعفران ارگانیک از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و نه تنها در مصرف خانگی کار برد دارد،بلکه در صنایع مختلفی از جمله داروسازی در ایران و جهان کار بردی است فرآیند آن از هیچ گونه فرایند های شیمیایی و الاینده های صنعتی استفاده نشده باشد ،

که از حالت طبیعی آن دوری کند. برای مثال یک کرم دست و صورت مرطوب کننده ۱۰۰% ارگانیک از جمله محصولاتی است که تمام فرایند ها و بسته بندی های آن طبیعی است که از هیچ نوع مواد و آلاینده های شیمیایی استفاده نمیشود.

امروزه محصولاتی که ارگانیک جایگزین ویژه ای دارند مخصوصا زعفران که عطر و مزه ای فوق العاده ای به دنباله خود دارد. به همین دلیل است که کشت ارگانیک زعفران از خواص بسیار بالایی برخوردار است و خواستار افراد زیادی برای خریداری آنها نیزاست. سازمان خوارو بار و کشاورزی فائو نظام تولید زعفران ارگانیک گناباد را یکی از میراث های فر هنگی دانسته است. در صنعت کشت ارگانیک زعفران نیز به غیر از مصارف خانگی نیز از جنبه دارو سازی در ایران و جهان نیز مورد توجه قرار دارد.

مصرف زعفران ارگانیک در ایران

توجه ویژه افراد مصرف کننده های کشت زعفران های ارگانیک به طبیعی بودن واستفاده نشدن از موارد الاینده کود های شیمیایی صنعتی نیز و طبیعی بودن زعفران قابل توجه است. کشاورزی زیستی بیشتر عقاید به کشاورزی بدون آلاینده های شیمیایی دارد که بیشتر به حفظ محیط زیست تاکید دارد. کشاورزی ارگانیک همواره در درون همه کشور های جان قرار دارد که سهمیه ای که به کشاورزی ارگانیک داده شده است، بیشتر از سایر کشت ها داده شده است.

کشاورزی ارگانیک یک گونه از کشاورزی هایی اسنت که کمترین لطمه را به محیط زیست می زند و در طی چند سال اخیر۲۰%نیزرشد قابل توجه ای داشته . در کشور ما ایران هنوز استاندارد های آیفوم جایگاه نخستی نداشته و اکثریت مردم نیز از کشت های صنعتی برخوردارند و عده اندکی از افراد های روستایی به کشت ارگانیک زعفران پرداخته اند و یا جاهایی که این روش کشت از نیاکان و یا اجدادمان به ما به ارث رسیده باشد و این سبک کشت ارگانیک را جایگزین کشت صنعتی کنند.

 

تهیه زعفران اصل و مرغوب

جهت تهیه زعفران قائنات متوانید از طریق فروشگاه زعفران اقدام به خرید انلاین کنید یا از طریق شماره های زیر جهت تهیه زعفران اقدام نمایید

تماس – پیامک – واتساپ

  • 09172245676
  • 09037889622
  • مجتبی دیانت
اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *