انواع زعفران سرگل درجه یک سرایان

انواع زعفران سرگل درجه یک سرایان

از انواع زعفران سرگل معمولی، سرگل درجه یک آن از کیفیت بهتری نسبت به سایر سرگلهای معمولی برخوردار است. این نوع زعفران نسبت به سایر زعفرانهای سرگل معمولی از عیار و رنگدهی بالاتر و شفافیت بیشتری برخوردار میباشد که این ویژگیها آن را نسبت به سایرین برتری داده است.

زعفران، این گیاه دارویی که به طلای سرخ معروف بوده، عطر و طعم و خواص دارویی آن توجه اغلب افراد را به خود جلب نموده است. در کشور ما ایران این محصول ناب اغلب در استان خراسان جنوبی ( شهرستانهای قائنات و سرایان) کشت میشود. زعفران قائنات با توجه به شهرت بیشتر آن، خریدار بیشتری را دارد. اما باید در نظر داشت به دلیل خریداران زیاد و در نتیجه وجود دلال بیشتر در این حوزه امکان تقلبی بودن این محصول بیشتر است. امروزه زعفران سرایان با همان کیفیت و عیار بالا مورد استقبال بیشتری نزد خریداران زعفران قرار گرفته است. ما در فروشگاه خط چین زعفران سرایان را به صورت بسته بندی شده و یا عمده به فروش گذاشتهایم. این محصول مستقیم از مزارع شهرستان سرایان و بدون هیچ واسطهای به دست خریداران آن میرسد.

مرغوب‌ترین زعفران جهان در خراسان جنوبی تولید می‌شود و این زعفران  بدلیل برداشت گل قبل از طلوع آفتاب و برداشت غنچه قبل از باز شدن، کیفیت عطر و قدرت رنگ دهی بالایی دارد و آنطور که آمار نشان می‌دهد سه هزار هکتار از اراضی شهرستان سرایان زیرکشت زعفران است و 6 هزار بهره بردار محصول خود را امسال برداشت کردند محصولی که 12 تن و 400 کیلو به ثمر رسید.

انواع زعفران سرگل درجه یک سرایان

زعفران سرایان از نظر کیفی مرغوبترین زعفران خراسان جنوبی می باشد

طلای سرخ شهرستان سرایان استان خراسان جنوبی بالاترین عیار و کیفیت زعفران کشور را دارد

این افتخار شامل حال ما شده که زعفران ناب خراسان جنوبی را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت بدست شما هموطن عزیز در سراسر کشور ایران برسانیم.

زعفران سرایان تاکنون مظلوم واقع شده در حالی که طلای سرخ سرایان با عیار 3.2 دهمی بالاترین عیار و کیفیت را در سطح کشور به خود اختصاص داده است.

تهیه زعفران اصل و مرغوب

جهت تهیه زعفران قائنات متوانید از طریق فروشگاه زعفران اقدام به خرید انلاین کنید یا از طریق شماره های زیر جهت تهیه زعفران اقدام نمایید

تماس – پیامک – واتساپ

  • 09172245676
  • 09037889622
  • مجتبی دیانت
اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *